KOLUBARA: Petar Šparović 2 (3 asistencije, 5 skokova), Blagojević, Vuletić 7 (10 skokova, 7 asistencija, index 20), Khalil 3 (3 asistencije), Vitković 16 (2 skoka, 2 asistencije), Simić 16 (3 skoka, 2 asistencije), Gašić 13 (6 skokova), Sinđelić,  Bačanac, Đorđević 17 (5 skokova), Živković, Plavša

Trener: Dimitrijević

KK DYNAMIC VIP PAY: Glas 16 (5 skokova, 2 asistencije, 3 uk.lopte, 3 trojke,  index 16), Akay 19 (9 skokova, 11 asistencija, 2 trojke, index 26), Radovanović, Šajin (3 skoka), Svetozarević, Ciani 2, Tomašević 7 (8 skokova, index 14), Vasiljević 14 (4 skoka, 2 asistencije, index 14), Babović 9 (4 skoka, 3 trojke, index 10), Đorđević 15 (3 skoka, index 6), Ilinčić

Trener: Alilović

KK Dynamic Vip Pay slavio je i na trećem vezanom gostovanju u KLS. Savladao je iskusnu ekipu Kolubare rezultatom 82:74. Domaćin je bolje otvorio utakmicu i već u petom minutu igre imao je dvocifrenu prednost (18:8). Gosti su pojačali odbranu, razigrao se Mert Akay i sjajnim asistencijama uposlio Tomu Vasiljevića koji je tri puta efektno zakucao. U drugoj četvrtini su Dorćolci preokrenuli rezultat i na veliki odmor otišli sa prednošću od 10 poena (37:47). U drugom poluvremenu Kolubara je promenama odbrana pomalo zbunila mlade igrače trenera Alilovića i odličnim šutem se vratila u meč. Ipak, nisu imali snage za potpuni preokret . Odličnu završnicu odigrali su Akay, Glas, Đorđević, Babović, Tomašević i Vasiljević pa sui Dorćolci  iz Mionice odneli ceo plen.

Kolubara za vikend dočekuje ekipu Vršca a KK Dynamic Vip Pay u subotu od 17 časova dočekuje OKK Beograd.