Sorry, this entry is only available in Serbian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

KOLUBARA: Petar Šparović 2 (3 asistencije, 5 skokova), Blagojević, Vuletić 7 (10 skokova, 7 asistencija, index 20), Khalil 3 (3 asistencije), Vitković 16 (2 skoka, 2 asistencije), Simić 16 (3 skoka, 2 asistencije), Gašić 13 (6 skokova), Sinđelić,  Bačanac, Đorđević 17 (5 skokova), Živković, Plavša

Trener: Dimitrijević

KK DYNAMIC VIP PAY: Glas 16 (5 skokova, 2 asistencije, 3 uk.lopte, 3 trojke,  index 16), Akay 19 (9 skokova, 11 asistencija, 2 trojke, index 26), Radovanović, Šajin (3 skoka), Svetozarević, Ciani 2, Tomašević 7 (8 skokova, index 14), Vasiljević 14 (4 skoka, 2 asistencije, index 14), Babović 9 (4 skoka, 3 trojke, index 10), Đorđević 15 (3 skoka, index 6), Ilinčić

Trener: Alilović

KK Dynamic Vip Pay slavio je i na trećem vezanom gostovanju u KLS. Savladao je iskusnu ekipu Kolubare rezultatom 82:74. Domaćin je bolje otvorio utakmicu i već u petom minutu igre imao je dvocifrenu prednost (18:8). Gosti su pojačali odbranu, razigrao se Mert Akay i sjajnim asistencijama uposlio Tomu Vasiljevića koji je tri puta efektno zakucao. U drugoj četvrtini su Dorćolci preokrenuli rezultat i na veliki odmor otišli sa prednošću od 10 poena (37:47). U drugom poluvremenu Kolubara je promenama odbrana pomalo zbunila mlade igrače trenera Alilovića i odličnim šutem se vratila u meč. Ipak, nisu imali snage za potpuni preokret . Odličnu završnicu odigrali su Akay, Glas, Đorđević, Babović, Tomašević i Vasiljević pa sui Dorćolci  iz Mionice odneli ceo plen.

Kolubara za vikend dočekuje ekipu Vršca a KK Dynamic Vip Pay u subotu od 17 časova dočekuje OKK Beograd.