Sorry, this entry is only available in Serbian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Košarkaši Dinamik VIP PAY slavili su u Kraljevu, košem Aleksandra Ćapina u poslednjoj sekundi, protiv Sloge rezultatom 88:86 u prvom kolu KLS lige.

”Prvo poluvreme bilo je dobro. Možemo biti zadovoljni, zatvorili smo skok. Odmah u drugom
delu Sloga je bolje ušla u igru. Mi smo ušli opušteno u nastavku i nismo odgovorili na njihovu
agresivnost . Čestitam momcima, borili su se i hteli su da pobede, ali prva utakmica u gostima
je uvek teška.”, izjavio je nakon utakmice pomoćni trener Dinamika Stevan Nađfeji.

”Očekivali smo tešku utakmicu pogotovo u Kraljevu koje oduvek važilo za težak teren. Ovo je
bilo otvaranje KLS lige i ušli smo vrlo motivisano. Do poluvremena smo napravili razliku,
dogovor na odmoru je bio da nastavimo tako, ali mi to nismo realizovali i odmah smo dali
priliku Slogi da se vrati što su oni iskoristili u trećoj četvrtini. Na kraju je presudio naš
kvalitet.”, rekao je plejmejker Aleksandar Ćapin.

Najbolji strelci u redovima Dinamika bili su Aleksandar Ćapin sa 22 i Filip Zekavičić sa 18 koševa, dok je domaćine predvodio Popović sa 27 poena i Nikolić sa 17.

Sledeću utakmicu Dinamik dočekuje Tamiš, u subotu, 21.okobra u Dynamic Areni.
KK Sloga  – KK Dynamic VIP PAY  86:88  (23: 25, 21:26, 21:14, 21:23)
Dynamic VIP PAY: Eldridge 7, Krstić 7, Ćapin 22, Milisavljević 11, Đurasović 14, Varda 3, Majauskas 4, Zekavičić 18, Ćirković 2
Sloga: Popović 27, Mladenović 2, Bogdanović 4, Simeunović 13, Ostojić 9, Simović 12, Nikolić 17,