Sorry, this entry is only available in Serbian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Beograd 27.10.2021.

Dynamic arena

Sudije: Pecelj, Sedlar, Marković

Delegat: Tasić

KK Dynamic Vip Pay: Stefanović 7 (2 skoka, 1 asistencija,1 os.lopta, index 8) , Milijašević 6 (1 asistencija, 3 os.lopte, 1 skok), Onan 8 (9 skokova, 3 asistencije, 3 os.lopte, index 12), Ristić, Radosavljević 6 (5 skokova, 2 asistencije, 2 os.lopte, ), Dabović, Medarević 5 (1 skok, 1 os.lopta), Šulović 6 (5 skokova, 3 asistencije, 6 os.lopti, index 8), Malešević (1 os.lopta), Babović 11 (4 skoka, 1 asistencija, index 14), Paunović 6 (8 asistencija, 4 skoka, index 13), Đorđević 22 (2 asistencije, 3-3 za dva, 6-5 za tri poena,1-1 za 1 poen,  index 22)

Trener: Nikitović

KK Zdravlje: Cekić, Stojković 3, Jović 5, Hudson 17 (5 skokova), Petković 7, Đorđević 11, Radivojević, Stamenković 8, Jovanović 10 (7 skokova), Vujasinović 2 (6 asistencija), Stajić, Bjelak 5

Trener: Spasić

KK Dynamic Vip Pay savladao je Zdravlje rezultatom 77:68. Mladi Dorćolci mleli su svog protivnika od samog početka utakmice. Još u prvoj četvrtini brzom i atraktivnom igrom napravili  su dvocifrenu prednost. Viđeno je mnogo lepih i atraktivnih poteza, brzih kontri, preciznih šuteva iz daljine. Gosti iz Leskovca su na poluvremenu imali 23 poena zaostatka. Trener Nikitović je rasporedio minutažu svojim klincima i pružio šansu svim izabranicima što je uz dobru igru iskusnih Leskovčana smanjilo prednost domaće ekipe na kraju utakmice.

Već u nedelju tim Dinamika očekuju nova iskušenja kada gostuje ekipi Mladosti. Utakmica je na programu u 13 časova u hali Master.