Izabranici Gorana Topića savladali su Dinamik nakon produžetaka rezultatom 98:93 i napravili veliki korak ka plasmanu na Fajnal-for ABA 2 lige.

Nijedna ekipa nije imala dvocifrenu prednost i najčešće su se smenjivale u vođstvu. Najpre je Dinamik bio u plusu, ali je Vršac sredinom druge četvrtine došao do preokreta i rezultatska klackalica je bila do poluvremena. Velika borba vođena je i u nastavku. Gosti su vodili sa (70:74) na šta je Dinamik uzvratio serijom 5-0 za uzbudljivu završnicu. U dodatnih pet minuta, pri rezultatu 90:90 je Kutlešić vezao šest poena i tako rešio utakmicu.

Kod Dinamika bolji od ostalih bili su Aleksandar Todorović sa 23 poena, Miloš Milisavljević sa 20 i Nemanja Krstić, koji je zabeležio 15 koševa. U ekipi Vršca istakli su se Miloš Glišić sa 25, Miroslav Pašajlić sa 23 i Dušan Kutlešić, koji je ubacio 21 poen.