Sorry, this entry is only available in Serbian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Izabranici Gorana Topića savladali su Dinamik nakon produžetaka rezultatom 98:93 i napravili veliki korak ka plasmanu na Fajnal-for ABA 2 lige.

Nijedna ekipa nije imala dvocifrenu prednost i najčešće su se smenjivale u vođstvu. Najpre je Dinamik bio u plusu, ali je Vršac sredinom druge četvrtine došao do preokreta i rezultatska klackalica je bila do poluvremena. Velika borba vođena je i u nastavku. Gosti su vodili sa (70:74) na šta je Dinamik uzvratio serijom 5-0 za uzbudljivu završnicu. U dodatnih pet minuta, pri rezultatu 90:90 je Kutlešić vezao šest poena i tako rešio utakmicu.

Kod Dinamika bolji od ostalih bili su Aleksandar Todorović sa 23 poena, Miloš Milisavljević sa 20 i Nemanja Krstić, koji je zabeležio 15 koševa. U ekipi Vršca istakli su se Miloš Glišić sa 25, Miroslav Pašajlić sa 23 i Dušan Kutlešić, koji je ubacio 21 poen.