Sorry, this entry is only available in Serbian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Naš tim je upisao treću pobedu zaredom u ABA 2 ligi pobedom protiv Vršca rezultatom 95:82 i tako napredovao do pete pozicije nakon 14. odigranog kola.

Dinamik je utakmicu prelomio tek u četvrtoj četvrtini, koju je dobio 10 razlike a najbolji u pobedi Dinamika bio je ponovo Miloš Glišić sa 23 poena i 10 skokova, dok su Stevanović i Rakićević postigli po 17 odnosno 16 poena.

Vladimir Đokić:”Uvek je teško igrati posle dočeka Nove godine. Slavlje je još u glavama igrača. Vršac igra dobro ove sezone ali su neke utakmice izgubli nesrećno. Naneli su nam prvi poraz u ABA2 ligi što smo mi jako teško primili. Borba je bila 35 minuta. U poslednjih 4-5 minuta smo uspeli da iskontrolišemo skok, uhvatimo neke lopte i privedemo utakmicu kraju. Želim Vršcu sreću i sve najbolje u novoj 2019. godini.“