Sorry, this entry is only available in Serbian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Sloboda je bila bolja rezultatom 88:80 (24:19, 20:13, 18:29, 26:19) u 17. kolu Košarkaške lige Srbije.

Od početka meča domaćin je nametuno agresivnu igru. Nisu za to imali rešenje izabranici Vladimira Đokića, pa je Sloboda posle 20 minuta imala prednost od 44:32. Pokušali su Dorćolci da se vrate u meč u drugom poluvremenu. Odigrali su fantastičan treći period gosti i dobili ga sa 11 razlike – 18:29. Ušli su u poslednji period sa košem zaostatka, no domaćin je imao više snage i uspeo je na kraju da slavi. Najefikasniji su bili Stevanović, Glišić I Beslać koji su utakmicu završili sa po 12 koševa.