Sorry, this entry is only available in Serbian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

KK DYNAMIC VIP PAY – SPD RADNIČKI DOO 121:95

KK Dynamic Vip Pay: Milijašević 8 (1 skok, 3 asistencije, index 7), Pašajlić 28 (4 skoka, 4 asistencije, 1 uk.lopta, 3 trojke, index 33), Glas 18 (1 skok, 5 asistencija, 1 uk.lopta, 4 trojke, index 18), Stefanović 2 (2 skoka, 1 asistencija, 1 uk.lopta, index 4), Radovanović 6 (3 skoka, 2 asistencije, 2 uk.lopte, index 11), Svetozarević, Tomašević 23 (7 skokova, 4 asistencije, 3/3 za tri poena, index 31), Vasiljević 6 (3 skoka, index 8), Šulović 6 (5 skokova, 3 asistencije, 2 uk.lopte, index 13), Babović 2 (1 skok), Đorđević 7 (3 skok, 5 asistencija, index 11), Medarević 15 (1 skok, 1 uk.lopta, index 12)

Trener: Nikitović

SPD Radnički DOO: Jovanović 5 (1 asistencija, index 8), Popović, Dumić, Nedeljković 12 (2 asistencije, index 11), Dimovski 7 (2 skoka, 1 asistencija), Stevanović 32 (2 skoka, 4 asistencije, 5 trojki, index 29), Glišović (2 skoka), Katić 15 (1 asitencija, 5 skokova, index 15), Veljović 10 (5 skokova, 4 asistencije, index 10), MC Bride 4 (5 skokova, 8 asistencija, index 8), Đorđević, Macura 10 (7 skokova, 2 asistencije, index 18)

Trener: Vukotić

Serija dobrih rezultata Dinamika i dalje traje. Savladana je ekipa SPD Radnički i zabeležena šesta pobeda nakon sedam odigranih susreta. Trener Nikitović je na početku utakmice sve iznenadio. Utakmicu je počeo mladi Vojin Medarević koji je opravdao poverenje trenera. Ipak, prva četvrtina nije bila onakva kakvu je strateg Dorćolaca želeo. Sjajna saradnja Katića i Stevanovića donela je Kragujevčanima prednost na kraju prvog perioda (27:30). Dorćolci su pojačali odbranu u drugoj četvrtini a u napadu pokazali izuzetnu efikasnost. Postigli su 39 poena i neverovatnih 66 poena na isteku dvadesetog minuta susreta. Trener Nikitović je koristio u prvom poluvremenu 11 igrača.

U drugom poluvremenu utakmica je proticala u istom ritmu. Dinamik je održavao prednost zahvaljujući efikasnoj igri u napadu. Najveći suficit  imao je u poslednjem periodu (115:85) pa je utakmicu priveo kraju bez rezultatske neizvesnosti ali sa velikim brojem lepih i atraktivnih poteza.

Već u sredu KK Dynamic Vip Pay dočekuje ekipu Kolubare u odloženoj utakmici 24. kola a SPD Radnički doo gostuje Tamišu naredne subote.