4. PORAZ DINAMIKA U HALI SPORTOVA
  5. TREĆA POBEDA ZAREDOM U ABA2 LIGI

Vesti

TEŠKA ALI VREDNA POBEDA PROTIV TAMIŠA

Prva pobeda u novoj godini u KLS ligi za Dinamik došla je teže od očekivanog. Tamiš je u drugom poluvremenu dao do znanja da nisu došli da predaju bodove bez borbe. Dorćolci su se probudili u poslednjoj četvrtini I koševima…

STEFAN DABOVIĆ NA PRIPREMAMA REPREZENTACIJE

Kandidati za nacionalni tim okupljaju se 21. januara u 12.00 časova u hotelu „Trim“, gde će boraviti do 27. januara, kada će putuju na turnir u turskom gradu Sakarija.

ČETVRTA POBEDA ZAREDOM U ABA2 LIGI

Dinamik nastavio da ređa uspehe u Drugoj ABA ligi, pošto smo u 15. kolu na svom terenu savladali Helios sa 79:71 i tako su vezali četvrti trijumf.

PORAZ DINAMIKA U HALI SPORTOVA

Dinamik je zahvaljujući odličnoj igri Beovuka u poslednjoj četvrtini, izgubio rezultatom 72:81 (22:22, 15:15, 18:19, 17:25).

TREĆA POBEDA ZAREDOM U ABA2 LIGI

Naš tim je upisao treću pobedu zaredom u ABA 2 ligi pobedom protiv Vršca rezultatom 95:82 i tako napredovao do pete pozicije nakon 14. odigranog kola.

SREĆNA NOVA 2019. GODINA

Hvala svim navijačima koji su uz nas bili cele prošle godine i obećavamo još dinamičniju Novu godinu!

DINAMIK NAPRAVIO VELIKO IZNENAĐENJE U SPLITU I POBEDIO BIVŠEG PRVAKA EVROPE

Savladali smo Split na gostujućem terenu sa 78:72 (17:21, 25:21, 15:16, 21:14), a Dorćolce je predvodio sjajni Miloš Glišić sa 25 poena uz 10 skokova.

VELIKA POBEDA DINAMIKA PROTIV ZRINJSKOG

Košarkaši Dinamika prekinuli su seriju od četiri uzastopna poraza u Drugoj ABA ligi i pobedili Zrinjski sa 88:81 u 12. kolu.

LOVĆENU TRILER PROTIV DINAMIKA

U 11. kolu ABA2 Lige košarkaši Dinamika izgubili su od ekipe Lovćena u Beogradu rezultatom 88-87 nakon što su u većem delu meča vodili sa dvocifrenom razlikom.

UBEDLJIVA POBEDA DINAMIKA PROTIV KLONFERA I PORAZ U KOPRU

Košarkaši Dinamika trijumfovali su protiv OKK Beograda kao gosti sa 70:84 u derbiju KLS I poraženi na gostovanju u Kopru od Primorske sa 82:67.