NOVI PAZAR – DYNAMIC VIP PAY 58:83

(11:22; 15:19; 13:26; 19:16)

Mlada ekipa KK Dynamic Vip Pay savladala je tim Novog Pazara u istoimenom gradu, u predivnom ambijentu renovirane Hale sportova “Iznudin Šušević”. Prisutna publika u dvorani imala je priliku da vidi dopadljivu utakmicu i nagrađivala aplauzom lepe poteze igrača oba tima. Nikitovićevi golobradi mladići su dominirali od samog početka meča. Nametnuli su svoj ritam u odbrani dozvolivši rivalu svega 26 poena u prvom poluvremenu. Veliki broj kontranapada omogućio je i mnogo lepih dodavanja, atraktivnih zakucavanja al i poena iz izrađenih i osmišljenih akcija. Najveća prednost bila je na kraju treće četvrtine kada je na semaforu stajao rezultat 39:67 u korist nikada mlađeg Dinamika.

U narednoj sedmici Dorćolci će imati provere na gostovanjima Kolubari i Metalcu.