U 17. kolu Košarkaške lige Srbije, pred ispunjenim tribinama hale Park u Staroj Pazovi, Dinamik je slavio protiv Dunava rezultatom 70:86 (21:16, 17:18, 15:21, 17:31).

Nošeni podrškom sa tribina, domaći su bolje počeli i u prvom poluvremenu pružili odličan otpor našem timu. Drugo poluvreme, a posebno poslednja deonica, u potpunosti je pripala ekipi Miroslava Nikolića. Igrači Dunava nisu imali dovoljno snage i koncetracije da svih 40 minuta pariraju protivniku pa je Dinamik u poslednjih pet minuta prelomio utakmicu i na kraju došao do ubedljive pobede.

Ekipu Dinamika predvodili su Nemanja Krstić (19p, 7sk) i Andreja Stevanović (20p, 5as). Utakmica je bila humanitarnog karaktera. Prihod od ulaznica, donacija i SMS poruka, upućen je Stefanu Subotiću iz Belegiša, za pomoć u daljem lečenju.