Sorry, this entry is only available in Serbian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

U 17. kolu Košarkaške lige Srbije, pred ispunjenim tribinama hale Park u Staroj Pazovi, Dinamik je slavio protiv Dunava rezultatom 70:86 (21:16, 17:18, 15:21, 17:31).

Nošeni podrškom sa tribina, domaći su bolje počeli i u prvom poluvremenu pružili odličan otpor našem timu. Drugo poluvreme, a posebno poslednja deonica, u potpunosti je pripala ekipi Miroslava Nikolića. Igrači Dunava nisu imali dovoljno snage i koncetracije da svih 40 minuta pariraju protivniku pa je Dinamik u poslednjih pet minuta prelomio utakmicu i na kraju došao do ubedljive pobede.

Ekipu Dinamika predvodili su Nemanja Krstić (19p, 7sk) i Andreja Stevanović (20p, 5as). Utakmica je bila humanitarnog karaktera. Prihod od ulaznica, donacija i SMS poruka, upućen je Stefanu Subotiću iz Belegiša, za pomoć u daljem lečenju.