Sorry, this entry is only available in Serbian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

NOVI PAZAR – DYNAMIC VIP PAY 58:83

(11:22; 15:19; 13:26; 19:16)

Mlada ekipa KK Dynamic Vip Pay savladala je tim Novog Pazara u istoimenom gradu, u predivnom ambijentu renovirane Hale sportova “Iznudin Šušević”. Prisutna publika u dvorani imala je priliku da vidi dopadljivu utakmicu i nagrađivala aplauzom lepe poteze igrača oba tima. Nikitovićevi golobradi mladići su dominirali od samog početka meča. Nametnuli su svoj ritam u odbrani dozvolivši rivalu svega 26 poena u prvom poluvremenu. Veliki broj kontranapada omogućio je i mnogo lepih dodavanja, atraktivnih zakucavanja al i poena iz izrađenih i osmišljenih akcija. Najveća prednost bila je na kraju treće četvrtine kada je na semaforu stajao rezultat 39:67 u korist nikada mlađeg Dinamika.

U narednoj sedmici Dorćolci će imati provere na gostovanjima Kolubari i Metalcu.