Sorry, this entry is only available in Serbian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Izabranici Miroslava Nikolića poraženi su u Železniku u četvrtom kolu Superlige grupa B rezultatom 84:71 (22:21, 21:21, 16:8, 25:21).

Sedam trojki su gosti ubacili u prvih 20 minuta, na veliki odmor otišli sa minimalnim zaostatkom, ali su u trećoj deonici postigli samo osam poena, što su domaći, predvođeni Stefanom Potom, iskoristili da pred završnu deonicu dođu nadomak dvocifrenog plusa (59:50).

Iako su domaći želeli u trećoj četvrtini da osiguraju značajniju prednost, nisu mogli da naprave više od sedam razlike. Tek je Boriša Simanić trojkom u 36. minutu uspeo da slomi otpor Dorćolaca (68:57) i omogući FMP-u rutinski finiš malog gradskog derbija.