Sorry, this entry is only available in Serbian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Košarkaši Dinamika su poraženi u neizvesnom meču od Sparsa sa 88:84 kao gosti u 18. kolu Druge ABA lige.

Beograđani su tako izgubili posle šest uzastopnih pobeda u regionalnom takmičenju.

Odlično su Dorćolci otvorili utakmicu u Sarajevu. Prvi period okončali su sa 12:26 i ništa nije slutilo da će se rival oporaviti od toga. No, uspeli su igrači Sparsa do poluvremena da smanje razliku, pa je rezultat posle 20 minuta bio 40:48. Ipak, agresivna igra ekipe iz Bosne i Hercegovine u nastavku susreta omogućila im je da preokrenu ishod u svoju korist i ostvari novi trijumf u regionalnom takmičenju. Najbolji u našem timu bio je Andreja Stevanović koji je postigao 24 poena, dok je Miloš Glišić dao 21.