Košarkaši Dinamika savladali su Bosnu kao gosti sa 96:94 u 15. kolu Druge ABA lige i Tamiš 83:96 U 15. kolu KLS lige.

Sjajna i vrlo neizvesna utakmica viđena je u Sarajevu, gde su se ekipe smenjivale u vođstvu u prvoj deonici, u drugoj je domaćin kontrolisao rezultat, ali je treća četvrtina pripala ekipi sa Dorćola. Ipak, odluka o pobedniku ostavljena je za poslednje sekunde, koje su bile vrlo dramatične. Imali su gosti i 61:70, i 78:86, ali je pred poslednji minut bilo 88:89. Tada je Vašington pogodio trojku za plus četiri Dinamika, da bi Bredford odgovorio istom merom, nakon čega je Vašington izgubio loptu, pa je Arslanagić slobodnim bacanjima preokrenuo na 93:92. Do kraja je ostalo 19 sekundi, što je bilo dovoljno Nemanji Krstiću da izraste u junaka, a posle polovičnog učinka Arslanagića sa penala i položio za veliku pobedu i konačnih 94:96.
Najefikasniji u trijumfu bio je Andreja Stevanović sa 29 poena i indeksom 34, Todorović je dodao 14, a junak Krstić 13. U Bosni je blistao Bredford sa čak 30 poena, po 15 su postigli Haner i Arslanagić.

Dinamik je u Pančevu pokazao svoj kvalitet i zahvaljujući trojkama (12) došli su do nove pobede i tako zadržao prvi mesto na tebeli. Dinamik je utakmicu započeo serijom 10:0, međutim Tamiš je imao vođstvo na kraju prve četvrtine nakon serije 19:5. U drugom poluvremenu su imali potpunu kontrolu na obe strane terena. U jednom trenutku vođstvo je bilo 18 poena razlike. U ekipi Dinamika najefikasniji su bili Todorović i Krstić sa 27 i 24 poena a u Tamišu raspoloženi su bili Smiljanić sa 24 poena i Knežević sa 21.