Košarkaši Dinamika poraženi od Partizana rezultatom 87:71 i FMP 70:82 u osmom i devetom kolu grupe B Superlige Srbije.

Crno-beli su već u prvoj četvrtini došli do dvocifrene prednosti, da bi u drugoj deonici Todorović, koji je do poluvremena nanizao 13 peona, i Stevanović, uz agresivniju odbranu zaustavili domaćina da se odlepi i vratili Dorćolce na minus tri. Dinamik je u nastavku zaustavio Gosa i petorku domaćih sa četiri tamnoputa igrača, napravio je seriju od 9:0 i stekao je pet poena prednosti. To je dovelo do rezultatske „klackalice“, pa se u poslednju četvrtinu ušlo sa rezultatom 62:61. Partizan je tada zaigrao znatno angažovanije u odbrani, serijom od 9:2 je ponovo otišao na dvocifreni plus, a u finišu je stekao i maksimalnih 18 poena prednosti. Najefikasniji u našem timu bili su Aleksandar Todorović sa 18 i Nemanja Krstić sa 11 koševa.

Košarkaši FMP-a pobedili su Dinamik kao gosti sa 82:70 u devetom kolu grupe B Superlige. Na ovom meču presudilo je iskustvo FMP-a, koje su gosti znalački iskoristili da zabeleže osmi trijumf. Dvocifrenu prednost imali su izabranici Vladimira Jovanovića na poluvremenu – 40:27. Ipak, Dinamik se vratio u trećem periodu i u četvrtu četvrtinu ušli sa šest poena minusa. Pokušao je Dinamik da dođe do slavlja, ali je FMP odbio napad i došao je do osmog trijumfa. Najefikasniji kod domaćina su bili Nemanja Krstić sa 17, dok je Petar Rakićević dodao 16.